Hotel pro psy a kočkyHotel pro psy a kočky - psí hotel

Salón pro psy

Stříhání, trimování, koupání, česání, stříhání drápků atd.- vše pro úpravu a zkrášlení vašich psích miláčků.
(trimování- úprava srsti u psů, kteří se nestříhají, ale je potřeba ozdravit jejich srst odstraněním špatné odumřelé srsti, aby lépe rostla ta nová a zdravá, pes je speciálními nástroji pročesáván a srst redukována a zůstává jen zdravá část srsti.)
 
Pouze pravidelnou údržbou srsti bude váš psí miláček i vaší chloubou...
 
Ceník:
Na stříhání i trimování předávejte prosím pejska vykoupaného a rozčesaného.
Cena stříhání a trimování je přímo úměrná tomu, jak je pes udržován dosud, je-li srst pravidelně pročesávána a je tak možné stříhat. Je-li srst zanedbaná a není pravidelně pročesávána do hloubky až ke kůži, srst se zamotává a dokonce při velkém zanedbání i plstnatí- t. j. vznikají neproniknutelné chuchvalce které jdou jen s velkými obtížemi odstranit, ale někdy ani to nejde...!
Proto je samozřejmě cena jen orientační, platí pro udržované jedince. U neudržovaných psů je vždy cena dohodou podle konkrétní složitosti, může se stejně jako čas a úsilí pracovníka znásobit i cena. Proto pravidelně udržujte svého miláčka.

Stříhání:

malý pejsek           200,- Kč
střední pes 300,- Kč
velký pes dohodou dle velikosti a srsti

Trimování:

malý pejsek           200,- Kč
velký pes podle velikosti a srsti dohodou

Koupání:

malý pejsek        150,- Kč
větší plemena 200,- Kč

Stříhání drápků po dohodě.
 
Kromě zajišťování salónních služeb v sídle firmy na Lounsku a okolí je možné objednat si u nás psí kadeřnici i v Litvínově a okolí do cca 20 km od Litvínova(objednejte, přijedeme).